IELTS Kursları

IELTS hazırlık programlarımız kalabalık olmayan sınıflarda en fazla 6 kişiden oluşan özel grup eğitimleri şeklinde düzenlenmektedir.

İş ve okul saatleriniz grup eğitimlerimizin saatlerine uymuyorsa size özel olarak hazırlanacak bir programla IELTS sınavına hazırlanabilirsiniz.

Butik eğitim anlayışımızla IELTS Kursu düzenleyerek, katılımcıların okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini akademik düzeyde geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Özel ders eğitimlerimiz, özellikle 6.5 ve üzeri puanı hedeflemede ve kendi bireysel gelişiminiz doğrultusunda istenilen sonuca ulaşma olasılığını yüksek oranda arttırıyor.

9 puan üzerinden 5.5-6.0 puan aralığı hedefleyen bir katılımcının Intermediate düzeyde, 6.5 ve üzeri bir hedefi olan katılımcının ise Upper-Intermediate düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması beklenmektedir.

IELTS Eğitim İçeriği

Dersler iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada katılımcıların kelime ve gramer eksikliklerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İkinci aşamada ise IELTS benzeri deneme sınavları ile test teknikleri, hızlı okuma becerisi, tarama ve özetleme, kompleks cümle yapıları, eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimelerin incelenmesi, dinleme ve konuşma pratikleri gibi aktiviteler ile katılımcının sınavı tanıması ve gerekli becerileri geliştirmesi sağlanmaktadır.

Katılımcıların bu doğrultuda ihtiyaç duyacağı kelime listeleri, gramer notları, kullanılacak kitaplar ve dinleme materyalleri ücretsiz olarak verilmektedir.

İstek üzerine birebir ya da 2 veya 3 kişilik gruplarda oluşturulabilmektedir. Birebir eğitimlerdeki başarı oranımız %90’dır.

17 yıllık tecrübemiz ve sınav sistemleri için özel seçilmiş alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız.

Tüm bunların yanında size IELTS sınavı ile ilgili tüm konularda (sınava kayıt, nasıl çalışmalıyım, nelere dikkat etmeliyim, vb. ücretsiz olarak danışmanlık yapılmaktadır.

Dünya Dilleri Merkezi tüm IELTS katılımcılarına başarılar diler.