IELTS Özel Ders

IELTS özel ders alacak öğrencimizin seviye belirleme sınavının yapılması ve öngörüşme ile eksik görülen alanların belirlenmesi sonrasında hedeflediği puana göre kişisel programlar hazırlıyoruz.

Eğitim sistemimiz IELTS sınavından istenilen skora odaklıdır. Intermediate düzey olan öğrenciden 2 aylık eğitim sürecinin sonunda 6.0-6.5 puan alması beklenir.

Öğrencinin dil bilgisi ve kullanım seviyesini maksimum düzeye taşıyacak yoğun ders işleyişi, deneme testleri, ödev ve takip süreciyle öğrencilerimizi bu hedefe odaklıyoruz.

Kullandığımız IELTS Eğitim Materyalleri

IELTS özel derslerimizde dünya genelinde en çok tercih edilen kitapları kullanmaktayız. Ayrıca DDM’in özel olarak hazırladığı IELTS materyal arşivi ve bilgisayar odalarımızda etüt dersleri için öğrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

IELTS Özel Ders Öğretmenlerimiz

IELTS sınavına hazırlıkta bilgi birikimi ve deneyimi olan sınav Formatı ve tekniklerine hakim Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadromuz ile eğitim veriyoruz.

Kimler IELTS Özel Ders Almalı

Daha önce IELTS sınavına girmiş, belli bir puanı olan ve bu puanı yükseltmeyi amaçlayan kişiler, yoğun iş ve eğitim temposu olan Üniversite öğrencileri, Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör çalışanları istenilen gün ve saatlerde hazırlanabilen IELTS özel ders programlarına katılabilir.