Yurtdışında IELTS Eğitimi

IELTS eğitiminizi Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkedeki seçkin dil okullarında alabilirsiniz. Üniversite, şirketler ve göçmenlik büroları tarafından IELTS sonuç belgesi kabul edilir. Türkiye’de IELTS skorunu kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır.

Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri iş hayatında ise THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

Sınavın Akademik ve Genel Eğitim şeklinde iki ayrı çeşidi vardır ve hem kağıt hem de bilgisayar üzerinde sınavı çözmek mümkündür. Ayrıca UKVI IELTS (Academic ve General Training) diye İngiltere’deki bazı programlara (Foundation, Pre-Master, Pre-Sessional gibi) kabul edilmek için vizeye başvuracak adayların başvuru dosyalarında dil seviyelerini UKVI gerekliliğine uygun olarak sunmaları gerekmektedir.

Yurt dışında IELTS sınavına hazırlanmak isteyen kişiler için tüm danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dünya Dilleri Merkezi & Momenta Professional Services partnerliğinde Kanada’da Dil eğitimi, yüksek öğrenim, oturum ve çalışma olanaklarından faydalanmak için Kanada / Vancouver Momenta ofisini arayabilirsiniz.

Momenta Office: +1 (604)353-6981