IELTS Life Skills A1-B1 Sınavı Kursu

IELTS Life Skills İngiltere vize sınavı hazırlık kurs sistemimiz konuşma ve dinleme becerinizin geliştirilmesine yönelik hazırlanmıştır. Sınav hazırlık eğitimlerimiz A1 veya B1 seviyesinde İngiltere vize başvuruları ve belirli vize kategorileri için göçmenlik gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

IELTS Life Skills sınavına, A1 veya B1 seviyesinde başvuracağınız göçmenlik kategorisinde belirtildiği şekilde başvurmanız gerekmektedir.

IELTS Life Skills A1 Sınavı:

A1 seviyesinde konuşma ve dinleme bölümünden oluşur. Bu sınav, Birleşik Krallık vizeleri ve aile birleşimi ile İngiltere’de yaşayan bir aile bireyinin yanına göç etmek içindir.

IELTS Life Skills B1 Sınavı:

B1 seviyesinde konuşma ve dinleme bölümlerinden oluşur. Bu sınav, Birleşik Krallık vizeleri, süresiz oturum izni ve vatandaşlık içindir.

Yüz yüze Konuşma ve Dinleme Sınavı Nasıl Yapılır?

Life Skills bir sınav görevlisi ve bir adayla gerçekleştirilir. Günlük konularla ilgili kısa diyaloglar kurmanız beklenir.

IELTS Life Skills Sınavı Ne Kadar Sürer?

IELTS Life Skills sınavını tamamlamak için yalnızca bir oturuma katılmanız gerekir. Her seviye için belirlenen süreler aşağıdaki gibidir.

• IELTS Life Skills – A1 Konuşma ve Dinleme 16–18 dakika

• IELTS Life Skills – B1 Konuşma ve Dinleme 22 dakika