IELTS Kursu Mecidiyeköy Eğitim ve Ders Fiyatları

Mecidiyeköy Online IELTS kursunda eğitimler alanında uzman Türk ve yabancı öğretim üyelerimiz tarafından size özel gün ve saatler içerisinde haftalık olarak revize edebileceğiniz programlar şeklinde hazırlanmaktadır.

IELTS Online sınav hazırlık eğitimlerimizde görev alan öğretmenlerimiz Skype, Zoom, Livestorm gibi platformlarda birebir veya Online 8 kişilik grup eğitimlerini Profosyonel biçimde yönetebilen öğretim üyelerinden oluşmaktadır.

IELTS sınav hazırlık kurslarımıza başvurunuzu yaparak evinizden veya ofisinizden derslerimize katılabilirsiniz.

IELTS grup eğitimleri haftada 2 gün olup 3 ders işlenmektedir. Program süresi online ielts eğitiminde 2,5 aydır. dersler hafta sonu sabah, hafta sonu öğle, hafta içi sabah ve hafta içi akşam olmak üzere 4 farklı programdan oluşmaktadır. Size uygun olan ielts kursu programını seçerek eğitimlere dahil olabilirsiniz.

IELTS Ders Programı Mecidiyeköy

Dersler iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada katılımcıların kelime ve gramer eksiklerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İkinci aşamada ise IELTS benzeri deneme sınavları ile test teknikleri, hızlı okuma becerisi, tarama ve özetleme, kompleks cümle yapıları, eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimelerin incelenmesi, dinleme ve konuşma pratikleri gibi aktiviteler ile katılımcının sınavı tanıması ve gerekli becerileri geliştirmesi sağlanmaktadır.

Katılımcıların bu doğrultuda ihtiyaç duyacağı kelime listeleri, gramer notları, kullanılacak kitaplar ve dinleme materyalleri ücretsiz olarak verilmektedir.

İstek üzerine birebir ya da 2 veya 3 kişilik gruplarda oluşturulabilmektedir. Birebir eğitimlerdeki başarı oranımız %90’dır.

17 yıllık tecrübemiz ve sınav sistemleri için özel seçilmiş alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız.

Tüm bunların yanında size IELTS sınavı ile ilgili tüm konularda (sınava kayıt, nasıl çalışmalıyım, nelere dikkat etmeliyim, vb. ücretsiz olarak danışmanlık yapılmaktadır.